Květinkový den – 16. 5. 2018 – rekordní výtěžek

V měsíci květnu žáci SPŠ A SOU Uničov  uspořádali sbírku pro  Ligu proti rakovině, která je v povědomí našich občanů pevně zakotvená, jelikož ji pořádáme každý rok od jejího vzniku.
Chci poděkovat všem občanům, kteří přispěli koupí kytičky měsíčku lékařského a podpořili tak nejen další výzkum rakoviny, ale i onkologická centra. Podařilo se nám společně vybrat částku 50.231,- Kč, což je nejvyšší finanční obnos za celá léta podpory Ligy proti rakovině, kterým naše město přispělo. Obrovský dík patří nejen všem, jež darovali určitou finanční částku, ale také studentům třídy 2. C a 3. B, kteří vám měsíček lékařský nabízeli a oslovili vás.
 Věřím, že i v příštím roce si příznivci této akce opět zakoupí prodávané předměty a potěší tak především sami sebe, že přispěli na jednu z nejdůležitějších věcí v našich životech.

Mgr. Bohumila  Eilewa Sovová