Středoškolská futsalová liga finále divize „F“ Ostrava

Dne 7. února 2018 se uskutečnilo finále Severní Moravy v Ostravě. Do finále postoupili pouze vítězové předchozího, tj. 3. kola. Utkání se odehrála ve sportovní hale VŠ banské. Z důvodu chřipkové epidemie se nedostavilo družstvo Gymnázia Čajkovského Olomouc a rovněž družstvo naší školy přijelo ve značně oslabeném počtu. Celkového počtu 13 nominovaných hráčů se nedostavilo 5 hráčů základní sestavy. Turnaj měl opět velmi vysokou sportovní úroveň, a i když oslabeni, i naší žáci přispěli ke zdárnému průběhu. Do dalších bojů postoupila SOŠPO Prostějov.
Výsledky a reprezentanti naší školy jsou zřejmé z tabulky turnaje a z fotografie družstva.

Okrskové kolo ve florbalu 2018

Okrskové kolo ve florbalu

Dne 16. ledna 2018 proběhlo okrskové kolo ve florbalu. Pořadatelem bylo Gymnázium Šternberk.
Okrskového kola se zúčastnily a utkání odehrály školy v následujícím pořadí:

GYMNÁZIUM ŠTERNBERK - SPŠ A SOU UNIČOV (5 : 2)
GYMNÁZIUM ŠTERNBERK - GYMNÁZIUM LITOVEL (10 : 3)
SPŠ A SOU UNIČOV - GYMNÁZIUM LITOVEL (2 : 2)

Do okresního finále postoupilo Gymnázium Šternberk. Družstvo naší školy obsadilo 2. místo a Gymnázium Litovel obsadilo 3. místo.

Mgr. Jozef Srňan

3. kolo futsalové ligy

Dne 9. ledna 2018 proběhlo již 3. kolo středoškolské futsalové ligy. Stejně jako 2. kolo i nyní se turnaj odehrál v Olomouci ve sportovní hale Zory Olomouc. Turnaje se zúčastnila postupující družstva z 1. a 2. kola. Sportovní úroveň byla znova o stupeň vyšší, přesto hráči naší školy po velmi dobrém a soustředěném výkonu zaslouženě obsadili 1. místo. Tímto úspěšným vystoupením se družstvo naší školy probojovali do finále divize F.
Výsledky a jména reprezentantů jsou zřejmá z tabulky turnaje a z fotografie družstva.

2. kolo futsalové ligy

Dne 14. 12. 2017 proběhlo 2. kolo futsalové ligy v Olomouci, ve sportovní hale Zory Olomouc. Turnaje se zúčastnily školy, které se ve dvou skupinách umístily na 1. a 2. místě. Žáci naší školy porazili postupně SOU obchodní Prostějov 5 : 4, Obchodní akademii Olomouc 5 : 2, SŠ V. Vejdovského Olomouc 7 : 1, a stejně jako v prvním kole i nyní obsadili 1. místo v turnaji. Družstvo naší školy postoupilo do 3. kola.

tabulka2017

futsal 14.12.2017

Naší školu reprezentovali: Masařík František, Mikula Josef,  Šléška Jan, Skřebský Radovan, Pavlík Jan, Mauler Marek, Štýbnar Milan, Jonáš Michal, Piruch Martin, Mikuta Tomáš, Siegl Lucas.

Středoškolské futsalová liga 2017

Dne 14. 11. 2017 pořádala naše škola 1. kolo středoškolské futsalové ligy.
Turnaje se zúčastnily: SŠ LCH Olomouc, SŠ Polygrafická Olomouc a SPŠ a SOU Uničov. Družstvo naší školy zvítězilo v obou utkáních,  obsadilo v turnaji 1. místo a postoupilo do 2. kola středoškolské futsalové ligy, které se má odehrát do 15. 12. 2017.