2. kolo futsalové ligy

Dne 14. 12. 2017 proběhlo 2. kolo futsalové ligy v Olomouci, ve sportovní hale Zory Olomouc. Turnaje se zúčastnily školy, které se ve dvou skupinách umístily na 1. a 2. místě. Žáci naší školy porazili postupně SOU obchodní Prostějov 5 : 4, Obchodní akademii Olomouc 5 : 2, SŠ V. Vejdovského Olomouc 7 : 1, a stejně jako v prvním kole i nyní obsadili 1. místo v turnaji. Družstvo naší školy postoupilo do 3. kola.

tabulka2017

futsal 14.12.2017

Naší školu reprezentovali: Masařík František, Mikula Josef,  Šléška Jan, Skřebský Radovan, Pavlík Jan, Mauler Marek, Štýbnar Milan, Jonáš Michal, Piruch Martin, Mikuta Tomáš, Siegl Lucas.

Mgr. Jozef Srňan

Středoškolské futsalová liga 2017

Dne 14. 11. 2017 pořádala naše škola 1. kolo středoškolské futsalové ligy.
Turnaje se zúčastnily: SŠ LCH Olomouc, SŠ Polygrafická Olomouc a SPŠ a SOU Uničov. Družstvo naší školy zvítězilo v obou utkáních,  obsadilo v turnaji 1. místo a postoupilo do 2. kola středoškolské futsalové ligy, které se má odehrát do 15. 12. 2017.

tabulka 1 kolo

Okresní finále v kopané 2017

Dne 16. října 2017 se uskutečnilo okresní finále v kopané na hřišti s umělým povrchem v areálu Sigmy Olomouc. Turnaje se zúčastnily čtyři školy, vítězové okrskových kol. Družstvo naší školy odehrálo tři utkání s výsledky:

SPŠ a SOU    -    SŠLO Olomouc    1 : 0
SPŠ a SOU    -    Gymnázium Čajkovského    2 : 0
SPŠ a SOU    -    SŠTO Kosinova    3 : 2

V turnaji obsadilo první místo bez ztráty bodu a postoupilo do krajského finále.
Žáci naší školy podali opět výborné sportovní výkony, jejich chování bylo naprosto skvělé, žáci projevili vysoké morálně volní vlastnosti.
Naší školu, SPŠ a SOU Uničov, reprezentovali: Jonáš Michal, Mauler Marek, Masařík František, Skřebský Radovan, Bábek Tomáš, Mikuta Tomáš, Šléška Jan, Pavlík Jan, Mikula Josef, Siegl Lucas, Piruch Martin, Vician Petr, Hwozdecki Šimon, Cink Tomáš.

reprezentanti

Sportovně turistický kurz 2017

Ve dnech 11. – 15. 9. 2017 se zúčastnili žáci 3. ročníku (třídy 3. A, 3.B,MS, 3.C) maturitních oborů sportovně turistického kurzu. Základnu jsme měli ve Starém Městě pod Sněžníkem. 56 účastníků kurzu absolvovalo vydatné turistické výšlapy na Paprsek, Návrší a především na Kralický Sněžník. Naučili se pracovat s mapou, buzolou a teoretické poznatky si vyzkoušeli a procvičili v praxi. Skupina zdatných chlapců a dívek absolvovala cestu z Uničova přes Dlouhé Stráně do Starého Města a zpět jízdou na kole (cca 90 km). Počasí jsme tentokrát zažili spíše oblačné s vydatnými dešti. Studenti se vyrovnali s danou situací velmi dobře. Jelikož se letos sešla skupina zdatných studentek a studentů z různých tříd, kurz byl vyhodnocen jako velmi úspěšný a prospěšný pro další vztah mladých lidí k turistice, k pobytu v přírodě a ke sportu.

Okrskové kolo v kopané SŠ

Okrskového kola se zúčastnily čtyři školy: Slovanské gymnázium, Střední škola obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s. r. o.,  Střední škola polygrafická, Olomouc a SPŠ a SOU Uničov. Družstvo naší školy postupně porazilo Střední školu obchodu, gastronomie a designu PRAKTIK s. r. o. 2:0, Slovanské gymnázium 2:0, SŠ polygrafickou 4:0. V turnaji obsadilo 1. místo a postoupilo do okresního finále, které se uskuteční 17. října 2017.
Průběh turnaje byl naprosto bezproblémový, k čemuž přispěli i žáci naší školy vzorným chováním i skvělým sportovním výkonem.