ZNOVU VÍTĚZÍME!

Po všech technických soutěžích přicházíme opět i s úspěchem na poli sportovním. Tentokráte ve stolním tenise, a to na turnaji pro studenty středních škol, pořádaném Zastupitelstvem mládeže Olomouckého kraje 13. dubna 2017 v prostorách Gymnázia Uničov. Naši školu reprezentovali Radek Macek a Jaroslav Mikula. Menší zklamání nastalo sice již na začátku, kdy se oba kluci dostali do jedné soutěžní skupiny. I přes tuto skutečnost si však vedli v celém turnaji velmi obstojně a již v prvním kole, kdy se umístili na prvních dvou místech ve skupině, bylo jasné, že oba budou žhavými adepty na bednu vítězů a náročnou konkurencí pro soupeře. Toto mínění se potvrdilo a oba se dostali do finálových kol, kdy se utkali s borci z místního gymnázia o medailové posty. Tady se ukázala bojovnost a vytrvalost naší školy, když oba ve svých duelech zvítězili. Pro naši školu tak Jarda vyhrál 3. místo a Radek vybojoval kov nejcennější, tedy krásné 1. místo. Děkujeme za skvělou reprezentaci školy a těšíme se na další (nejen)sportovní úspěchy.
Nikola Kazíková - studentka SPŠ a SOU Uničov