EXKURZE HONEYWELL

EXKURZE HONEYWELL – HLUBOČKY MARIÁNSKÉ ÚDOLÍ

I v této nelehké (coronavirové) době jsme se se žáky 4. ročníků maturitních oborů Mechanik seřizovač, Strojírenství a Průmyslová ekologie vydali na exkurzi do firmy Honeywell sídlící v Hlubočkách – Mariánském Údolí nedaleko Olomouce. Tato firma se zabývá výrobou a opravou statických částí leteckých motorů. Naši žáci se seznámili s používanými materiály na výrobu dílců leteckých motorů, nejnovějšími výrobními metodami v oblastech tváření, obrábění, svařování, atd. Žáci také viděli kontrolní metody, které jsou nedílnou součástí výroby jednotlivých dílců. Na naši žádost byla do exkurze také zařazena část týkající se ekologické likvidace odpadu z výroby.

Součástí exkurze byla nabídka praxe s možnostmi stipendií a nábor na nejžádanější pracovní pozice.