FacebookInstagramBakalářiJídelníčekPosta

Hledat

Login

Login
SPŠ a SOU Uničov

Domů Šipka Akce školyŠipkaReprezentace školy – úspěchyŠipka2. kolo futsalové ligy

Reprezentace školy – úspěchy

2. kolo futsalové ligy

Dne 14. 12. 2017 proběhlo 2. kolo futsalové ligy v Olomouci, ve sportovní hale Zory Olomouc. Turnaje se zúčastnily školy, které se ve dvou skupinách umístily na 1. a 2. místě. Žáci naší školy porazili postupně SOU obchodní Prostějov 5 : 4, Obchodní akademii Olomouc 5 : 2, SŠ V. Vejdovského Olomouc 7 : 1, a stejně jako v prvním kole i nyní obsadili 1. místo v turnaji. Družstvo naší školy postoupilo do 3. kola.

Naší školu reprezentovali: Masařík František, Mikula Josef,  Šléška Jan, Skřebský Radovan, Pavlík Jan, Mauler Marek, Štýbnar Milan, Jonáš Michal, Piruch Martin, Mikuta Tomáš, Siegl Lucas.

Tabulka

Mgr. Jozef Srňan

futsal 14.12.2017.jpg

Zpět